Vítame Vás na stránke spoločnosti BW Automotive!

Kupujete nové alebo ojazdené auto zo zahraničia?

Podmienky cezhraničného prechodu Vám nedovolia vycestovať? Nemáte čas, aby ste si vozidlo sami skontrolovali? Neovládate jazyk alebo nedisponujete skúsenosťami a informáciami, na čo si dať pri kúpe auta pozor?

Nevadí!

Ste na správnej adrese!

Sme spoločnosť, ktorá sa dlhodobo zaoberá dovozom vozidiel všetkých typov a veľkostí! Od osobných cez nákladné až po pracovné stroje a traktory a v neposlednom rade aj motorky.

Stačí nás kontaktovať a všetko potrebné vybavíme za Vás!

Vozidlo Vám vyhľadáme na základe Vašich požiadaviek a parametrov, zistíme všetky informácie od predajcu, preveríme reálny stav kilometrov a záznamy o poistných udalostiach,  ktoré sú dôležitým faktorom pri kúpe vozidla zo zahraničia.

V našej spoločnosti veríme, že elimináciou podvodných predajov vozidiel (stočené km, zatajené poistné udalosti, zlý technický stav) bude dovoz vozidla zo zahraničia pre ľudí opäť radosťou a zážitkom a nie sklamaním a nočnou morou!

Naši technici sa riadia pravidlom kupuj a kontroluj tak, ako by si kupoval a kontroloval pre seba! Každý z našich technikov si na vlastnej koži zažil, aké to je byť oklamaný pri kúpe alebo predaji vozidla a preto sme sa rozhodli začať s tým niečo robiť!

Pre našu spoločnosť nieje prioritou kvantita práce, ale jej kvalita a to sa odzrkadluje na spokojnosti našich zákazníkov!

 

  Instagram BWAUTOMOTIVE

Facebook BWAUTOMOTIVE